Śledź nas: Facebook Linkedin Instagram

Jakość i środowisko naturalne

Barpimo posiada certyfikaty objęte normami UNE-EN ISO:9001:2008 Zarządzenie jakością i UNE-EN ISO 14001:2004 System Zarządzania Środowiskowego. Została również nagrodzona Nagrodą Księcia Filipa za Doskonałość Zawodową w obszarze konkurencyjności biznesowej w roku 1998 i Europejską Nagrodą Biznes dla Środowiska za jej zarządzanie zrównoważonym wpływem na środowisko naturalne w 2000 r.

Celem Dyrekcji firmy jest oferowanie usług zgodnie z zintegrowanym modelem zarządzania, którego obszar stosowania obejmuje wszystkie poziomy, społeczności i jej funkcje, w celu stania się konkurencyjnym i dochodowym przedsiębiorstwem, zaangażowanym w ciągle doskonalenie.

Dbamy
o przyrodę

Bin recyklingu Pawilon z beczki

Z tego względu nasze Zasady to:

 • Spełniać normy stosowane w naszym sektorze oraz wymagania, które dobrowolnie sobie narzucamy.
 • Wspierać stałą poprawę naszych wyników. W tym celu wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania, dzięki któremu wszyscy pracownicy są zaangażowani w podjęcie szybkich i skutecznych działań mających na celu kontrolowanie personelu.
 • Zapobiegać i ograniczać wpływ naszej działalności na środowisko poprzez ocenę aspektów środowiskowych firmy i ustanowienie planu awaryjnego w celu zapobiegania i minimalizowania aspektów tych zagrożeń mogących wyniknąć z naszej działalności przemysłowej.
 • Ustalać Plany Inwestycyjne, analizując zawsze najlepszą dostępną technologię, modernizując w ten sposób nasze procesy w celu zwiększenia ich produktywności i bezpieczeństwa w rozsądnym terminie i w obszarach, w których jest to niezbędne.
 • Ustalać cele i zamiary w zakresie poprawy ochrony środowiska, jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
 • Zapobiegać, promować i zapewniać bezpieczeństwo, zdrowie i fizyczną, psychiczną oraz społeczną integralność pracowników ‑ podczas wykonywania ich zadań w miejscu pracy ‑ jak i użytkowników, gości, podwykonawców i innych zainteresowanych stron i we wszystkich miejscach, do których zostaną oni skierowani z przyczyn zawodowych, przede wszystkim w celu uniknięcia zagrożeń, wypadków i chorób zawodowych.
 • Stałe zadowolenie naszych klientów, w zależności od ich oczekiwań i potrzeb – w tym celu upewniamy się, że nasze produkty spełniają wszelkie wymagane specyfikacje w zakresie dyspozycyjności, jakości i dostawy oraz dostosowane są do norm związanych z ochroną środowiska.
 • Utrz ymać otwartą komunikację zewnętrzną i rozpowszechniać naszą politykę wśród naszych klientów i wszystkich tych, którzy będą zainteresowani naszym Systemem Zarządzania.
 • Utrwalać, identyfikować, wdrażać i upowszechniać politykę strategiczną w zakresie zintegrowanego zarządzania, propagując i wyjaśniając ją na wszystkich poziomach Organizacji, zachęcając pracowników do uczestniczenia w niej i do rozwoju osobistego i zawodowego.
 • Dokonywać okresowych kontroli i przeprowadzać audyty Systemu Zarządzania w celu monitorowania i oceny zgodności z celami i wypełniania planów w celu poprawy i dostosowania naszej polityki do zmiennych warunków organizacji.
 • Przejrzystość i zapewnienie korzyści naszemu otoczeniu i społeczności, mierzonych w kategoriach przysparzania wartości i bogactwa, poszanowania środowiska naturalnego i stosowania się do obowiązujących prawnie wymagań.

certyfikat-jakoci-aidimaCertyfikat jakości AIDIMA

certyfikat-iso-9001Certyfikat ISO 9001

certyfikat-iso-14001Certyfikat ISO 14001

certyfikat-ohsas-18001Certyfikat OHSAS 18001

UZNANE CERTYFIKATY GWARANCYJNE
Mapa strony internetowej
Kontakt

BIURA GŁÓWNE

C/ San Fernando, 116
26300 Nájera, La Rioja (Hiszpania)

T.: (+34) 941 410 000
F.: (+34) 941 410 111

informa@barpimo.com
 

SIECI SPOŁECZNE

Facebook Linkedin Instagram

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAJBLIŻSZĄ PLACÓWKĄ

T.: (+34) 902 277 466
delegacje-barpimo-hiszpaniaDelegacje Barpimo Hiszpania

SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ NASZYCH DYSTRYBUTORÓW

BARPIMO W HISZPANII

BARPIMO NA ŚWIECIE

 • BARPIMO S.A.
  C/ SAN FERNANDO, 116
  CP: 26300 NÁJERA (LA RIOJA)

  T.: (+34) 941 410 000

  VENTAS@BARPIMO.COM

 • ROSJA

KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

Barpimo S.A. zawsze koncentruje swoje wysiłki w celu osiągnięcia najwyższej jakości w zakresie produktów i obsługi klienta, stosując się do odpowiedzialności, jaka spoczywa na niej jako liderze.

GŁÓWNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA
T.: (+34) 902 277 466
sac@barpimo.com

WYŚLIJ NAM TWOJE
KOMENTARZE

UZNANE CERTYFIKATY GWARANCYJNE
UZNANE CERTYFIKATY GWARANCYJNE
Projekty w ramach inwestycji przemysłowych 2014 - 2015 były finansowane z funduszu MINETUR
Projekty w ramach inwestycji przemysłowych 2014 - 2015 były finansowane z funduszu MINETUR
Barpimo :: Lakiery i farby
Calcco