Śledź nas: Facebook Linkedin Instagram

Wiadomości

Habitat, najwyższej jakości farba do dekoracji

Habitat, najwyzższej jakości farba do dekoracji wnętrz w 19 kolorach

HABITAT jest nową marką BARPIMO DECORACIÓN, firmy, która rozwija nieustannie nowe produkty, stosując się do najnowszych trendów w zakresie wykończeń i kolorów na potrzeby nowoczesnego dekorowania.

Farby emulsyjne w żywych i świetlistych kolorach, zarażające witalnością i optymizmem, o wykończeniach gładkim i matowym, stanowią najbardziej awangardowy trend w zakresie dekorowania wnętrz.

Ze względu na fakt, że farba Habitat została opracowana jako produkt o najwyższych parametrach jakości, odcienie koloru mają doskonałe zdolności przylegające i wypełniające, co przekłada się na trwałe, intensywne, delikatne i wysoce dekoracyjne kolory i dzięki czemu farba ta jest idealna do dekorowania ścian i sufitów wykonanych z gipsu i stiuku i innych materiałów.

Gwarantuje matowe wykończenie wysokiej jakości na wszystkich powierzchniach. Z myślą o najnowszych trendach w świecie nowoczesnego dekorowania i sposobie ich prezentacji w punktach sprzedaży została zrealizowana szczegółowa selekcja kolorów serii Habitat, w ramach której został opracowana zestaw 19 najbardziej popularnych kolorów na rynku. Są to kolory o wyjątkowej jakości estetycznej, w związku z czym Habitat jest nie tyle tradycyjną farbą dostępną w różnych kolorach, co produktem zdolnym do wykreowania szczególnych przestrzeni we wnętrzach, których wykończenie ma być ekskluzywne i doskonałe, bez konieczności rezygnacji z najnowszych trendów kolorystycznych, które pozwolą nadać indywidualny wymiar dowolnej przestrzeni – czy to mieszkalnej, biurowej czy użytku publicznego.

Produkt dostępny jest w wiaderkach o pojemności 2,5 litra, wyposażonych w przezroczysty wziernik umożliwiający zobaczenie koloru, co ułatwia umieszczenie produktu na półkach. Opakowanie zawiera kratkę będącą częścią pokrywki

Z myślą o wadze, jaką ma dla punktu sprzedaży farb odpowiednia ekspozycja produktu, którego najważniejszą cechą jest kolor, został zaprojektowany atrakcyjny panel ukazujący 19 kolorów serii Habitat wyposażony w szufladki zawierające luźne próbki przeznaczone dla klienta, by ten mógł spokojnie rozważyć zakup i wybrać odpowiedni kolor. Dzięki panelowi dystrybutor może zaoferować na bardzo niewielkiej przestrzeni doskonały wybór kolorów. W tym celu został zaprojektowany atrakcyjny panel ukazujący 19 kolorów serii Habitat wyposażony w szufladki zawierające luźne próbki przeznaczone dla klienta, by ten mógł spokojnie rozważyć zakup i wybrać odpowiedni kolor. Dzięki panelowi dystrybutor może zaoferować na bardzo niewielkiej przestrzeni doskonały wybór kolorów.

Jakość, wydajność i cena sprawiają, że Habitat jest farbą doskonałą do dekorowania najbardziej nowoczesnych kolorystycznie wnętrz i wykończenia wysokiej jakości.

Mapa strony internetowej
Kontakt

BIURA GŁÓWNE

C/ San Fernando, 116
26300 Nájera, La Rioja (Hiszpania)

T.: (+34) 941 410 000
F.: (+34) 941 410 111

informa@barpimo.com
 

SIECI SPOŁECZNE

Facebook Linkedin Instagram

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAJBLIŻSZĄ PLACÓWKĄ

T.: (+34) 902 277 466
delegacje-barpimo-hiszpaniaDelegacje Barpimo Hiszpania

SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ NASZYCH DYSTRYBUTORÓW

BARPIMO W HISZPANII

BARPIMO NA ŚWIECIE

  • BARPIMO S.A.
    C/ SAN FERNANDO, 116
    CP: 26300 NÁJERA (LA RIOJA)

    T.: (+34) 941 410 000

    VENTAS@BARPIMO.COM

  • ROSJA

KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA

Barpimo S.A. zawsze koncentruje swoje wysiłki w celu osiągnięcia najwyższej jakości w zakresie produktów i obsługi klienta, stosując się do odpowiedzialności, jaka spoczywa na niej jako liderze.

GŁÓWNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA
T.: (+34) 902 277 466
sac@barpimo.com

WYŚLIJ NAM TWOJE
KOMENTARZE

UZNANE CERTYFIKATY GWARANCYJNE
UZNANE CERTYFIKATY GWARANCYJNE
Projekty w ramach inwestycji przemysłowych 2014 - 2015 były finansowane z funduszu MINETUR
Projekty w ramach inwestycji przemysłowych 2014 - 2015 były finansowane z funduszu MINETUR
Następujące projekty zostały współfinansowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR), w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020, w celu rozwoju badań naukowych, wspierania rozwoju technologicznego i pobudzenia innowacji.
"EMULSJE Z ŻYWICY EPOKSYDOWEJ DO WYSOCE SKUTECZNYCH POWŁOK WODNYCH"
"ROZWÓJ NOWEJ GAMY WYSOCE EFEKTYWNYCH FARB KATALITYCZNYCH"
CDTI
“DESARROLLO DE FORMULACIONES PARA BARNICES Y PINTURAS EXENTAS DE NANOPARTICULAS PELIGROSAS PARA LA SALUD”
OT1. PROMOVER EL DESARROLLO TECNOLÓGICO; INNOVACIÓN Y UNA INVESTIGACIÓN DE CALIDAD
“SUSTITUCIÓN DE GRUPOS TÉRMICOS DE CALEFACCIÓN”
P2. PROYECTOS DE AHORRO Y EFICIENCIA ENERGÉTICA
CDTI
Barpimo :: Lakiery i farby
Calcco